WPML_EXPORT - en to pl translation catalogue (924 entries)

en:  - (needs update)
pl: - (wymaga aktualizacji)

en:  - A xliff file is attached.
pl: - Dołączono plik xliff.

en: "%s" is not a valid XLIFF file.
pl: "%s" nie jest prawidłowym plikiem XLIFF.

en: %1$s jobs added to the Advanced Translation Editor.
pl: Liczba zleceń dodanych w Zaawansowanym edytorze tłumaczeń: %1$s.

en: %1$s translation: %2$s
pl: %1$s tłumaczenie: %2$s

en: %1$s%2$d translation jobs%3$s have been sent to remote translators
pl: %1$s%2$d zleceń tłumaczenia %3$s przesłano do tłumaczy zdalnych

en: %1$s1 translation job%2$s has been sent to remote translators
pl: %1$s1 zlecenie tłumaczenia %2$s zostało przesłane do tłumaczy zdalnych

en: %d minute
pl: %d minuta

en: %d minutes
pl: %d minut(y)

en: %d translation job
pl: %d zlecenie tłumaczenia

en: %d translation jobs
pl: %d zleceń/ia tłumaczenia

en: %d translation jobs have been finished and applied.
pl: Ukończono i zastosowano %d zleceń tłumaczenia.

en: %d translations have been fetched from the translation service.
pl: Z usługi tłumaczenia odebrano %d zlece(nia/ń).

en: %d translations have been marked as cancelled.
pl: %d tłumacze(nia/ń) oznaczono jako anulowane.

en: %s and the %s use a translation memory, which can reduce the number of words you need to translate.
pl: %s i %s wykorzystują pamięć tłumaczeniową, co może ograniczyć liczbę słów, które potrzebujesz przetłumaczyć.

en: %s authentication
pl: Uwierzytelnienie %s

en: %s completed
pl: ukończono %s

en: %s has been sent to remote translators
pl: Przesłano %s do tłumaczy zdalnych

en: %s have been sent to remote translators
pl: Przesłano %s do tłumaczy zdalnych

en: %s is authorized.
pl: %s jest upoważnion(y/a).

en: %s items in basket:
pl: %s element(y/ów) w koszyku:

en: %s requires additional data
pl: %s wymaga dodatkowych danych

en: %s to %s
pl: %s na %s

en: %s to %s and %s
pl: %s na %s i %s

en: %s uses a translation memory, which can reduce the number of words you need to translate.
pl: %s wykorzystuje pamięć tłumaczeniową, co może ograniczyć liczbę słów, które potrzebujesz przetłumaczyć.

en: %s words
pl: %s słów

en: %s: WPML Translation Jobs
pl: %s: Zlecenia tłumaczeń WPML

en: %sWarning:%s You are trying to add a translation using the standard WordPress editor but your site is configured to use the WPML Translation Editor.
pl: %sUwaga:%s Usiłujesz dodać tłumaczenie za pomocą standardowego edytora WordPressa, podczas gdy Twoja witryna skonfigurowana jest do korzystania z edytora WPML Translation Editor.

en: %sWarning:%s You are trying to edit a translation that is currently in the process of being added using WPML.
pl: %sUwaga:%s Usiłujesz edytować tłumaczenie, które jest aktualnie w trakcie dodawania za pomocą WPML.

en: %sWarning:%s You are trying to edit a translation using the standard WordPress editor but your site is configured to use the WPML Translation Editor.
pl: %sUwaga:%s Usiłujesz edytować tłumaczenie za pomocą standardowego edytora WordPressa, podczas gdy Twoja witryna jest skonfigurowana do korzystania z edytora WPML Translation Editor.

en: &laquo; continue from the previous page
pl: &laquo; kontynuuj od poprzedniej strony

en: (inactive and unknown service)
pl: (usługa nieaktywna i  nieznana)

en: (missing title)
pl: (brakujący tytuł)

en: * Remember, your login name for %1$s is %2$s. If you need help with your password, use the password reset in the login page.
pl: * Pamiętaj, Twoja nazwa logowania do %1$s to %2$s. Jeżeli potrzebujesz pomocy dotyczącej hasła, użyj resetowania hasła na stronie logowania.

en: --Choose language--
pl: --Wybierz język--

en: 0 items
pl: 0 elementów

en: 1 translation has been fetched from the translation service.
pl: Z usługi tłumaczenia odebrano 1 tłumaczenie.

en: 1. Review documents for translation
pl: 1. Przejrzyj dokumenty do tłumaczenia

en: 1. Select items for translation
pl: 1. Wybierz elementy do tłumaczenia

[ctx: 1/2 Confirm to disconnect duplicates]
en: You are about to translate duplicated posts.
pl: Masz zamiar przetłumaczyć zdublowane wpisy.

en: 2. Select translation options
pl: 2. Wybierz opcje tłumaczenia

en: 2. Set a batch name and deadline
pl: 2. Ustaw nazwę paczki i termin

[ctx: 2/2 Confirm to disconnect duplicates]
en: These items will be automatically disconnected from originals, so translation is not lost when you update the originals.
pl: Te pojęcia będą automatycznie odłączone od oryginałów, aby nie stracić tłumaczenia w przypadku aktualizacji oryginałów.

en: 3. Choose translator or Translation Service
pl: 3. Wybierz tłumacza lub usługę tłumaczeniową

en: <a href="%s">Send to translation &raquo;</a>
pl: <a href="%s">Wyślij do tłumaczenia&raquo;</a>

en: <p>Could not add the requested languages. Please <a%s>contact us</a> for support. </p><p>Show <a%s>debug information</a>.</p>
pl: <p>Nie można dodać wybranych języków. <a%s>Skontaktuj się z nami</a>, aby uzyskać pomoc. </p><p>Wyświetl <a%s>informacje debugowania</a>.</p>

en: <p>Requested languages are not supported by the translation service (%s). Please <a%s>contact us</a> for support. </p>
pl: <p>Usługa tłumaczenia nie obsługuje wybranych języków(%s).  <a%s>Skontaktuj się z nami</a>, aby uzyskać pomoc. </p>

en: <p>The administrator has disabled term translation from the translation editor. </p>\n<p>If your access permissions allow you can change this under "Translation Management" - "Multilingual Content Setup" - "Block translating taxonomy terms that already got translated". </p>\n<p>Please note that editing terms from the translation editor will affect all posts that have the respective terms associated.</p>
pl: <p>Administrator wyłączył tłumaczenie pojęć z poziomu edytora tłumaczeń. </p>
    \n
    \n\n<p>Jeżeli Twoje uprawnienia to umożliwiają, możesz to zmienić w "Zarządzanie tłumaczeniem" - "Ustawienia zawartości wielojęzycznej" - "Blokuj tłumaczenie pojęć taksonomii, które zostały już przetłumaczone". </p>
    \n
    \n\n<p>Pamiętaj, że edycja pojęć z poziomu edytora tłumaczeń wpłynie na wszystkie wpisy, z którym skojarzone są odnośne pojęcia.</p>

en: A Translation Service
pl: Usługa tłumaczeniowa

en: A communication error has appeared. Please wait a few minutes and try again.
pl: Wystąpił błąd komunikacji. Odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie.

en: A new translation for %1$s from %2$s to %3$s was created on the Translation Service. It&#8217;s ready to download and will be applied next time the Translation Service delivers completed translations to your site or when you manually fetch them.
pl: Utworzono nowe tłumaczenie dla %1$s z %2$s na %3$s w Usłudze Tłumaczeniowej. Jest ono gotowe do pobrania i zostanie zastosowane następnym razem, kiedy Usługa Tłumaczeniowa dostarczy ukończonych tłumaczeń do Twojej witryny lub kiedy pobierzesz je ręcznie.

en: Actions
pl: Akcje

en: Actions that will happen on the translation service
pl: Działania, które będą miały miejsce w usłudze tłumaczeniowej

en: Activate
pl: Włącz

en: Active service:
pl: Aktywna usługa:

en: Add a Translation Manager
pl: Dodaj Menadżera Tłumaczeń

en: Add a Translator
pl: Dodaj tłumacza

en: Add more language pairs for this translator
pl: Dodaj więcej par językowych dla tego tłumacza

en: Add new Translation Priority
pl: Dodaj nowy priorytet tłumaczenia

en: Add note for the translators
pl: Dodaj uwagi dla tłumaczy

en: Add selected content to translation basket
pl: Dodaj zaznaczoną zawartość do koszyka tłumaczeń

en: Add selected content to translation basket / Duplicate
pl: Dodaj zaznaczoną zawartość do koszyka tłumaczeń / Powiel

en: Add to translation basket
pl: Dodaj do koszyka tłumaczeń

en: Adjust links in posts and strings so they point to the translated content
pl: Dostosuj odnośniki we wpisach i frazach, aby wskazywały na przetłumaczoną zawartość

en: Adjust links in posts so they point to the translated content
pl: Dostosuj odnośniki we wpisach tak, aby wskazywały one na przetłumaczoną zawartość

en: Admin Strings
pl: Frazy administratora

en: Admin Strings to Translate
pl: Wyrażenia administratora do tłumaczenia

en: Administrator for %s
pl: Administrator dla %s

en: Advanced Translation Editor
pl: Zaawansowany edytor tłumaczeń

en: Advanced Translation Editor error:
pl: Błąd Zaawansowanego edytora tłumaczeń:

en: Advanced Translation Editor is active
pl: Zaawansowany edytor tłumaczeń jest aktywny

en: Advanced Translation Editor is being activated
pl: Zaawansowany edytor tłumaczeń jest uruchamiany

en: Advanced Translation Editor is disabled.
pl: Zaawansowany edytor tłumaczeń jest wyłączony.

en: Advanced Translation Editor is enabled and active
pl: Zaawansowany edytor tłumaczeń jest włączony i uruchomiony

en: Advanced Translation Editor is not active yet
pl: Zaawansowany edytor tłumaczeń nie jest jeszcze aktywny

en: Advanced Translation Editor settings
pl: Ustawienia Zaawansowanego Edytora Tłumaczeń

en: All
pl: Wszystkie

en: All %s
pl: Wszystkie %s

en: All Languages
pl: Wszystkie języki

en: All Translation Priorities
pl: Wszystkie priorytety tłumaczenia

en: All done. What happens next?
pl: Wszystko zrobione. Co dalej?

en: All new lines should be replaced by HTML element %s. Use this option if translation tool used by translator does not support new lines characters (for example Virtaal software)
pl: Wszystkie wiersze muszą być zastąpione elementem %s HTML. Użyj tej opcji, jeżeli narzędzie tłumaczeniowe wykorzystywane przez tłumacza nie obsługuje znaków nowego wiersza (na przykład oprogramowanie Virtaal)

en: All posts and strings have been processed. %s links were changed to point to the translated content.
pl: Wszystkie wpisy i frazy zostały przetworzone. Liczba odnośników zmienionych, aby wskazywały na przetłumaczoną zawartość: %s.

en: All posts have been processed. %s links were changed to point to the translated content.
pl: Wszystkie wpisy zostały przetworzone. Liczba odnośników zmienionych, aby wskazywały na przetłumaczoną zawartość: %s.

en: All statuses
pl: Wszystkie statusy

en: All the site's content
pl: Całą zawartość witryny

en: All translation jobs
pl: Wszystkie zadania tłumaczenia

en: All translation statuses
pl: Wszystkie statusy tłumaczeń

en: All types
pl: Wszystkie rodzaje

en: Allow visitors to tell you about translation issues by enabling %s
pl: Pozwól odwiedzającym informować Cię o problemach z tłumaczeniem, włączając %s

en: Alt Text
pl: Tekst alternatywny

en: An email has been sent to %s
pl: Wysłano wiadomość e-mail do %s

en: An error occurred
pl: Wystąpił błąd

en: An error occurred:
pl: Wystąpił błąd:

en: Any
pl: Dowolny

en: Any Translation Service
pl: Dowolna Usługa Tłumaczeniowa

en: Any WordPress Translator
pl: Dowolny tłumacz WordPressa

en: Any existing content (translations) will be overwritten when creating duplicates.
pl: Wszelkie istniejące treści (tłumaczenia) zostaną zastąpione podczas tworzenia kopii.

en: Any language
pl: Dowolny język

en: Any work that completes after you do this reset cannot be received by your site.
pl: Twoja witryna nie będzie w stanie odebrać żadnego zlecenia, które zakończy się po tym resecie.

en: Anyone
pl: Ktokolwiek

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Are you sure you want to reset the %1$s translation process?
pl: Czy na pewno chcesz zresetować proces tłumaczenia %1$s?

en: Are you sure you want to resign from this job?
pl: Czy na pewno chcesz zrezygnować z tego zlecenia?

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Ask us
pl: Zapytaj nas

en: Assign
pl: Przypisz

en: Assigning translator...
pl: Przypisywanie tłumacza...

en: At your service
pl: Do usług

en: Authenticate
pl: Uwierzytelnij

en: Auto-generate from title (default)
pl: Wygeneruj automatycznie z tytułu (domyślnie)

en: Autoformat
pl: Automatyczne formatowanie

en: Available to translate
pl: Dostępne do tłumaczenia

en: Basic information
pl: Informacje podstawowe

en: Batch
pl: Partia

en: Batch Name:
pl: Nazwa paczki:

en: Batch name:
pl: Nazwa paczki:

en: Batch rolled back
pl: Partia została cofnięta

en: Batch synchronization has been sent
pl: Wysłano synchronizację paczki

en: Before you can start sending content to translation, you need to complete a short setup.
pl: Zanim będzie można przesyłać zawartość do tłumaczenia, należy wykonać krótką instalację.

en: Before you can use %s, you need to complete this quick setup.
pl: Zanim będzie można wykorzystać %s, konieczne jest wykonanie tego szybkiego ustawienia.

en: Body
pl: Treść

en: Bulk Actions
pl: Działania masowe

en: Bulk actions
pl: Działania zbiorcze

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel job
pl: Anuluj zlecenie

en: Cancel jobs
pl: Anuluj zlecenia

en: Canceling jobs...
pl: Anulowanie zleceń...

en: Cannot edit this item, because it is currently in the translation basket.
pl: Nie można dodać tego elementu, ponieważ znajduje się on aktualnie w koszyku tłumaczeń.

en: Caption
pl: Podpis

en: Changes in these translations will affect terms in general! (Not only for this post)
pl: Zmiany w tych tłumaczeniach ogólnie wpłyną na pojęcia! (Nie tylko w tym wpisie)

en: Check all
pl: Zaznacz wszystkie

en: Check available Translation Services
pl: Sprawdź dostępne Usługi tłumaczeniowe

en: Check status
pl: Sprawdź status

en: Check status and get translations
pl: Sprawdź status i pobierz tłumaczenia

en: Check the batch delivery status
pl: Sprawdź status dostawy paczki

en: Checking translation jobs status. Please don't close this page!
pl: Sprawdzanie statusu zleceń tłumaczenia. Nie zamykaj tej strony!

en: Choose a Translation Service
pl: Wybierz usługę tłumaczeniową

en: Choose at least one translation action
pl: Wybierz co najmniej jedną czynność tłumaczenia

en: Choose default format for XLIFF file:
pl: Wybierz domyślny format dla pliku XLIFF:

en: Choose if translations should be published when received. Note: If Publish is selected, the translation will only be published if the original document is published when the translation is received.
pl: Wybierz, czy tłumaczenia powinny być publikowane w momencie otrzymania. Uwaga: Jeżeli wybrano Publikuj, tłumaczenie zostanie opublikowane wyłącznie wtedy, jeżeli oryginalny dokument będzie już opublikowany w momencie otrzymania tłumaczenia.

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear Basket
pl: Opróżnij koszyk

en: Clear log
pl: Wyczyść dziennik

en: Clear search
pl: Wyczyść wyszukiwanie

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Committing jobs...
pl: Składanie zleceń...

en: Communication Log
pl: Dziennik komunikacji

en: Communication logging is currently disabled. To allow WPML support to help you with issues related to sending content to translation, you need to enable the communication logging.
pl: Rejestrowanie komunikacji jest aktualnie wyłączone. Aby umożliwić systemowi WPML wsparcie i pomoc w razie problemów z przesyłaniem zawartości do tłumaczenia, konieczne jest włączenie rejestrowania komunikacji.

en: Complete
pl: Zakończony

en: Complete the authentication
pl: Zakończ uwierzytelnianie

en: Completed
pl: Ukończone

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Congratulations for choosing %s to translate your site's content. To avoid high costs and wasted time, please watch our short video.
pl: Gratulujemy wyboru %s do tłumaczenia zawartości Twojej strony. Aby uniknąć wysokich kosztów i straty czasu, obejrzyj nasz krótki film.

en: Connect this site to your %s account
pl: Połącz tę witrynę ze swoim kontem %s

en: Contact
pl: Kontakt

en: Content duplication
pl: Powielanie treści

en: Content that was created with WPML's Classic Translation Editor
pl: Zawartość, którą utworzono za pomocą Klasycznego edytora tłumaczeń WPML

en: Content updates log
pl: Dziennik aktualizacji zawartości

en: Continue
pl: Dalej

en: Continue to %s
pl: Przejdź do %s

en: Copy & Overwrite all fields
pl: Kopiuj i zastąp wszystkie pola

en: Copy all fields from original
pl: Skopiuj wszystkie pola z oryginału

en: Copy from original
pl: Skopiuj z oryginału

en: Copy from original language if translation language uses encoded URLs
pl: Skopiuj z oryginału, jeżeli język tłumaczenia wykorzystuje kodowane adresy URL

en: Copy from original to translation
pl: Kopiuj z oryginału do tłumaczenia

en: Copy once
pl: Kopiuj raz

en: Copy to empty fields only
pl: Kopiuj wyłącznie do pustych pól

en: Could not find user!
pl: Nie udało się znaleźć użytkownika!

en: Could not retrieve file from archive.
pl: Nie powiodło się odzyskiwanie z archiwum.

en: Could not update the translation pickup mode.
pl: Nie udało się zaktualizować sposobu odbioru tłumaczenia.

en: Count time
pl: Odliczaj czas

en: Create a new user and set as Translation Manager
pl: Utwórz nowego użytkownika i ustaw go jako Menadżera Tłumaczeń

en: Create a new user and set as Translator
pl: Utwórz nowego użytkownika i ustaw jako tłumacza

en: Create a new user to be the Translation Manager
pl: Utwórz nowego użytkownika, który będzie Menadżerem tłumaczeń

en: Create an account in one minute
pl: Utwórz konto w minutę

en: Custom Fields
pl: Własne pola

en: Custom Fields Translation
pl: Tłumaczenia pól niestandardowych

en: Custom Term Meta Translation
pl: Tłumaczenie metadanych niestandardowych pojęć

en: Custom XML Configuration
pl: Konfiguracja własnego XML

en: Custom XML configuration
pl: Konfiguracja własnego XML

en: Custom fields
pl: Pola niestandardowe

en: Custom posts slug translation options
pl: Opcje tłumaczenia spersonalizowanych slugów wpisów

en: Date
pl: Data

en: De-authorize
pl: Cofnij upoważnienie

en: Deactivate
pl: Wyłącz

en: Deadline
pl: Termin

en: Dear %s,
pl: Drogi %s,

en: Deleted
pl: Usunięte

en: Descending
pl: Malejąco

en: Description
pl: Opis

en: Did you know that you can also set Translation Services and professional translators will handle your translation?
pl: Czy wiesz, że może także ustawić Usługi tłumaczeniowe, a profesjonalni tłumacze obsłużą Twoje tłumaczenie?

en: Direction
pl: Kierunek

en: Disable logging
pl: Wyłącz rejestrowanie

en: Disable the possibility of creating accounts for users on wpml.org
pl: Wyłącz możliwość tworzenia kont dla użytkowników na wpml.org

en: Dismiss
pl: Porzuć

en: Dismiss this message.
pl: Odrzuć tę wiadomość.

en: Dismiss this notice.
pl: Usuń to powiadomienie.

en: Display 20 results per page
pl: Wyświetl 20 wyników na stronę

en: Display all results
pl: Wyświetl wszystkie wyniki

en: Displaying
pl: Wyświetlanie

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
pl: Wyświetlam %s&#8211;%s z %s

en: Do nothing
pl: Nic nie rób

en: Do nothing - all new line characters will stay untouched.
pl: Nie rób nic - wszystkie znaki nowych wierszy pozostaną nietknięte.

en: Document status
pl: Status dokumentu

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Don't include already translated terms in the translation editor
pl: Nie uwzględniaj już przetłumaczonych pojęć w edytorze tłumaczeń

en: Don't show this again.
pl: Nie wyświetlaj ponownie.

en: Don't show this warning again
pl: Nie wyświetlaj więcej

en: Don't translate
pl: Nie tłumacz

en: Don't update translation
pl: Nie aktualizuj tłumaczenia

en: Done
pl: Gotowe

en: Done!
pl: Zrobione!

en: Download the translated XLIFF file
pl: Pobierz przetłumaczony plik XLIFF

en: Downloading XLIFF file...
pl: Pobieranie pliku XLIFF...

en: Downloading translations...
pl: Pobieranie tłumaczeń...

en: Draft
pl: Kopia robocza

en: Duplicate
pl: Skopiuj

en: Duplicate content
pl: Powiel treść

en: Duplicating
pl: Powielanie

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit Languages
pl: Edytuj języki

en: Edit Translation Priority
pl: Edytuj priorytety tłumaczenia

en: Edit anyway
pl: Mimo to, edytuj

en: Edit independently
pl: Edytuj niezależnie

en: Edit language pair(s) for translator
pl: Edytuj pary językowe dla tłumacza

en: Edit note for the translators
pl: Edytuj informacje dla tłumaczy

en: Edit the %s translation
pl: Edytuj tłumaczenie %s

en: Edit translatable strings
pl: Edytuj wyrażenia do tłumaczenia

en: Edit user
pl: Edytuj użytkownika

en: Email:
pl: E-mail:

en: Enable logging
pl: Włącz rejestrowanie

en: Enable other translation services
pl: Włącz inne usługi tłumaczeniowe

en: Enter here your %s authentication details
pl: Tu wpisz swoje dane uwierzytelniające %s

en: Error
pl: Błąd

en: Error details
pl: Szczegóły błędu

en: Errors:
pl: Błędy:

en: Estimated cost: %s USD
pl: Szacunkowy koszt: %s USD

en: Every %d Minutes
pl: Co %d minut(y)

en: Excerpt
pl: Streszczenie

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export XLIFF %s
pl: Eksportuj %s XLIFF

en: Export all filtered jobs of %1$s from %2$s to %3$s in %4$s:
pl: Eksportuj wszystkie filtrowane zlecenia %1$s z języka %2$s na język %3$s w %4$s:

en: Export all jobs:
pl: Eksportuj wszystkie zlecenia:

en: Export full log in CSV
pl: Eksportuj cały dziennik do pliku CSV

en: External Actions
pl: Działania zewnętrzne

en: External package ID: %d
pl: ID pakietu zewnętrznego: %d

en: Failed step: %s
pl: Krok niepomyślny: %s

en: Failed to disconnect posts
pl: Nie udało się odłączyć wpisów

en: Failed to send email
pl: Wysłanie wiadomości e-mail nie powiodło się

en: Filter
pl: Filtr

en: Finished Post Duplication
pl: Ukończono powielanie wpisu

en: First available
pl: Pierwszy dostępny

en: First name:
pl: Imię:

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Fix WPML Translation Jobs "tp_id" field
pl: Napraw pole "tp_id" w Zleceniach tłumaczeń WPML

en: Fixes the "tp_id" field of WPML ranslation jobs and set the status to "in progress" (it requires manual action to re-sync translation status + download translations). It accepts comma separated values of translation job IDs (rid).
pl: Naprawia pole "tp_id" zleceń tłumaczenia WPML i ustawia status na  "w trakcie" (wymaga ręcznego działania w celu ponownej synchronizacji statusu tłumaczenia i pobrania tłumaczeń). Akceptuje rozdzielone przecinkiem wartości ID zlecenia tłumaczenia (rid).

en: Fold/Unfold code
pl: Zwiń/Rozwiń kod

en: For WPML components you can receive updates from your %s or automatically, after you register WPML.
pl: W przypadku składników WPLM możesz otrzymywać aktualizacje przez swoje %s albo automatycznie po zarejestrowaniu WPML.

en: For retrieving debug information for communication between your%s site and the translation system, use the <a href="%s">communication log</a> page.
pl: W celu pobrania informacji debugowania dla komunikacji pomiędzy Twoją%s witryną a systemem tłumaczącym skorzystaj ze strony <a href="%s">dziennika komunikacji</a>.

en: From
pl: Z

en: From %1$s to %2$s:
pl: Z języka: %1$s na język: %2$s:

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Generated by WPML plugin, running on %s.
pl: Wygenerowano przez wtyczkę WPML, działającą na %s.

en: Get translations
pl: Pobierz tłumaczenia

en: Getting Started Guide
pl: Przewodnik jak zacząć

en: Give a name to the batch. If omitted, the default name will be applied.
pl: Nazwij tę partię. W przeciwnym razie nadana zostanie nazwa domyślna.

en: Go back
pl: Wstecz

en: Help
pl: Pomoc

en: Here is the full list of translation services that are integrated with WPML. With any service that you choose, you enjoy a streamlined process.
pl: Tu znajduje się pełna lista usług tłumaczeniowych, które są zintegrowane z WPML. Każda usługa, którą wybierzesz, zapewnia zoptymalizowany proces.

en: Hi %s,
pl: Witaj %s,

en: Hide completed
pl: Ukryj ukończone

en: Hide system fields
pl: Ukryj pola systemowe

en: Hide this
pl: Ukryj to

en: How new lines characters in XLIFF files should be handled?
pl: Jak traktowany ma być znak nowego wiersza w plikach XLIFF?

en: How should the site receive completed translations from Translation Service?
pl: Jak ta strona odbierze ukończone tłumaczenia od Usługi Tłumaczenia?

en: How to find API token in %s
pl: Jak znaleźć token API na %s

en: How to translate posts and pages
pl: Jak tłumaczyć wpisy i strony

en: How to work correctly with %s
pl: Jak prawidłowo pracować z %s

en: How to write Language Configuration Files
pl: Jak napisać pliki konfiguracji języka.

en: I am about to stop any ongoing work done by %1$s.
pl: Za chwilę zatrzymam wszelkie prace w toku wykonywane przez %1$s.

en: I want to set a "Translation Manager" who will choose the translators for this site
pl: Chcę ustawić "Menadżera Tłumaczeń", który wybierze tłumaczy dla tej witryny

en: ICanLocalize migration could not complete
pl: Nie udało się zakończyć migracji ICanLocalize

en: If the problem continues, please contact %s.
pl: Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z %s.

en: If this is not your production site (it's a staging or testing site), please do not run the update.
pl: Jeżeli to nie jest Twoja strona produkcyjna (jest to strona próbna lub testowa), nie wykonuj aktualizacji.

en: If you are in a production site, you have to run this update before you can send more content for translation and receive completed translations.
pl: Jeżeli znajdujesz się na stronie produkcyjnej, konieczne będzie wykonanie tej aktualizacji zanim będzie można przesłać więcej treści do tłumaczenia i odbierać ukończone tłumaczenia.

en: If you don't have one, you can create it after clicking the authenticate button.
pl: Jeżeli go nie masz, może je utworzyć po kliknięciu przycisku uwierzytelniania.

en: If you have sent content to %1$s, you should cancel the projects in %1$s system. Any work that completes after you do this reset cannot be received by your site.
pl: Jeżeli przesłano zawartość do usługi %1$s, należy anulować projekty w systemie usługi %1$s. Twoja witryna nie będzie mogła odebrać żadnego zlecenia, które zakończy się po tym resecie.

en: If you wish to use %1$s, please go to %2$s and use the %3$s button.
pl: Jeżeli chcesz korzystać z %1$s, przejdź do %2$s i użyj przycisku %3$s.

en: If you wish to use only local translators, please go to %1$s and use the %2$s button.
pl: Jeżeli chcesz korzystać wyłącznie z miejscowych tłumaczy, przejdź do %1$s i użyj przycisku %2$s.

en: Import / Export XLIFF
pl: Importuj/eksportuj XLIFF

en: In basket
pl: W koszyku

en: In order to add jobs to the queue you must:
pl: Aby dodać zlecenia do kolejki, musisz:

en: In progress
pl: W toku

en: In the %1$s page, choose who will translate.
pl: Wybierz, kto będzie tłumaczył na stronie %1$s.

en: In the translation basket
pl: W koszyku tłumaczeń

en: Include XLIFF files in notification emails
pl: Załącz plikI XLIFF do powiadomień e-mail.

en: Include XLIFF files in the notification emails
pl: Załącz pliki XLIFF do powiadomienia e-mail

en: Incompatible Archive.
pl: Niekompatybilne archiwum.

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [confirmation] 01 Message]
en: Are you sure you want to do this?
pl: Czy na pewno chcesz to zrobić?

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [confirmation] 01 No]
en: No
pl: Nie

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [confirmation] 01 Yes]
en: Yes
pl: Tak

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 00 Title]
en: Incomplete local translation jobs
pl: Nieukończone lokalne zlecenia tłumaczeń

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 01 Cancelled]
en: Cancelled local translation jobs:
pl: Anulowane lokalne zlecenia tłumaczeń:

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 02 Open]
en: Open local translation jobs:
pl: Otwarte lokalne zlecenia tłumaczeń:

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 03 Error]
en: Unable to cancel some or all jobs
pl: Nie można anulować niektórych albo wszystkich zleceń

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 04 Error]
en: Unable to complete the action
pl: Nie można ukończyć czynności

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 10 Close button]
en: Local translation jobs will be kept and the above notice hidden.
pl: Lokalne zlecenia tłumaczeń zostaną zachowane a powyższe powiadomienie ukryte.

[ctx: Incomplete local jobs after TS activation: [response] 20 Close button]
en: Close
pl: Zamknij

en: Inside your %s account, you will find an "API token". This token allows WPML to connect to your account at %s to send and receive jobs.
pl: Na swoim koncie %s znajdziesz "Token API". Ten token umożliwia WPML połączenie z Twoim kontem na %s i wysyłanie oraz odbieranie zleceń.

en: Invalid Request
pl: Nieprawidłowe żądanie

en: Invalid Request.
pl: Nieprawidłowe żądanie

en: It was not possible to refresh the active translation service information.
pl: Odświeżenie informacji o aktywnej usłudze tłumaczenia okazało się niemożliwe.

en: Items
pl: Elementy

en: Items sent for translation!
pl: Wysłano elementy do tłumaczenia!

en: Job %1$s: %2$s - %3$s
pl: Zlecenie %1$s: %2$s - %3$s

en: Job ID is missing
pl: Brakujący ID zlecenia

en: Job waiting for a translator in %s
pl: Zlecenie oczekujące na tłumacz w %s

en: Jobs
pl: Zlecenia

en: Jobs canceled
pl: Anulowano zlecenia

en: Jobs committed...
pl: Zlecenia wydane...

en: Jobs could not be created in Advanced Translation Editor. Please try again or contact the WPML support for help.
pl: Nie można było utworzyć zleceń w Zaawansowanym edytorze tłumaczeń. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z działem wsparcia WPML, aby uzyskać pomoc.

en: Jobs that are waiting for translation
pl: Zlecenia oczekujące na tłumaczenie

en: Language
pl: Język

en: Language Pairs
pl: Pary językowe

en: Language filtering has been disabled because you already have items in %s in the basket.
pl: Wyłączono filtrowanie języków, ponieważ masz już w koszyku elementy w języku: %s.

en: Language pair
pl: Para językowa

en: Language pairs not refreshed, please try again
pl: Pary językowe nie zostały odświeżone, spróbuj ponownie

en: Language pairs refreshed
pl: Odświeżono pary językowe

en: Languages
pl: Języki

en: Last attempt was on
pl: Ostatnią próbę podjęto

en: Last check: %s
pl: Ostatnie sprawdzenie: %s

en: Last error
pl: Ostatni błąd

en: Last name:
pl: Nazwisko:

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Learn how to translate content that comes from Gutenberg
pl: Dowiedz się, jak tłumaczyć zawartość pochodzącą z edytora Gutenberg

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more about WPML's Advanced Translation Editor
pl: Dowiedz się więcej o Zaawansowanym edytorze tłumaczeń WPML

en: Learn more about the different translation options
pl: Dowiedz się więcej o różnych opcjach tłumaczenia

en: Link to original document %d
pl: Odnośnik do oryginalnego dokumentu %d

[ctx: List of translation jobs: %s replaced by "list of translation jobs"]
en: You can see all the jobs that you sent and their deadlines in the %s.
pl: Możesz wyświetlić wszystkie wysłane przez siebie zlecenia i ich terminy na %s

[ctx: List of translation jobs: used to build a link to the translation jobs page]
en: list of translation jobs
pl: liście zleceń tłumaczenia

en: Loaded
pl: Wczytano

en: Loading jobs...
pl: Wczytywanie zleceń...

en: Local
pl: Lokalny

en: Looking for a different translation service?
pl: Szukasz innej usługi tłumaczeniowej?

en: Looks like you are running a multilingual WooCommerce site. To easily translate WooCommerce products and categories, you should use %s
pl: Wygląda na to, że prowadzisz wielojęzyczną stronę WooCommerce. Aby łatwo tłumaczyć nazwy produktów i kategorie WooCommerce, skorzystaj z %s.

en: Machine Translation
pl: Tłumaczenie maszynowe

en: Manage your translators
pl: Zarządzaj swoimi tłumaczami

en: Migration to ICL 2.0
pl: Migracja do ICL 2.0

en: Minimize
pl: Minimalizuj

en: Minor edit
pl: Niewielka edycja

en: Minor edit - don't update translation
pl: Mniej istotna zmiana - nie aktualizuj tłumaczenia

en: Missing or wrong data:
pl: Brakujące lub błędne dane:

en: More
pl: Więcej

en: More information
pl: Więcej informacji

en: Multilingual Content Setup
pl: Ustawienia zawartości wielojęzycznej

en: My test translation went fine.
pl: Moje tłumaczenie testowe powiodło się.

en: Name
pl: Nazwa

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Need help translating? Read how to use %s.
pl: Potrzebujesz pomocy z tłumaczeniem? Przeczytaj jak wykorzystać %s.

en: Need help with translation?
pl: Potrzebujesz pomocy przy tłumaczeniu?

en: Need help? See
pl: Potrzebujesz pomocy? Zobacz

en: Need translators?
pl: Szukasz tłumaczy?

en: Needs refresh - Some items of this type are not counted
pl: Wymaga odświeżenia - niektóre elementy tego typu nie zostały zliczone

en: Needs update
pl: Wymaga aktualizacji

en: Needs updating
pl: Wymaga aktualizacji

en: New Translation Priority Name
pl: Nazwa nowego priorytetu tłumaczenia

en: New content
pl: Nowa zawartość

en: New lines character
pl: Znak nowego wiersza

en: New translation job from %s
pl: Nowe zlecenie tłumaczenia z języka %s

en: Next page
pl: Następna strona

en: No account at %s?
pl: Nie masz konta na %s?

en: No custom fields found. It is possible that they will only show up here after you add more posts after installing a new plugin.
pl: Nie znaleziono pól niestandardowych. Być może pojawią się one po dodaniu kolejnych postów po zainstalowaniu nowej wtyczki.

en: No documents found
pl: Nie znaleziono dokumentów

en: No duplicate posts found to disconnect.
pl: Nie znaleziono żadnych zdublowanych wpisów do odłączenia.

en: No items found in basket
pl: W koszyku nic nie ma

en: No matches
pl: Brak pasujących wyników

en: No selected translators!
pl: Nie wybrano tłumaczy!

en: No term meta found. It is possible that they will only show up here after you add/create them.
pl: Nie znaleziono metadanych pojęcia. Możliwe jest, że będą one widoczne dopiero, gdy je dodasz/utworzysz.

en: No translation jobs found
pl: Nie znaleziono zleceń

en: No translation jobs were selected for export.
pl: Nie wybrano żadnych zleceń tłumaczenia do eksportu.

en: No translation languages configured for this user.
pl: Nie skonfigurowano języka tłumaczenia dla tego użytkownika.

en: None found
pl: Nic nie znaleziono

en: Not loaded
pl: Nie wczytano

en: Not needed
pl: Niewymagane

en: Not set
pl: Nieustawione

en: Not sure? %s.
pl: Nie jesteś pewien? %s.

en: Not translated
pl: Nieprzetłumaczone

en: Not translated or needs updating
pl: Nieprzetłumaczone lub wymaga aktualizacji

en: Note for the translators
pl: Informacje dla tłumaczy

en: Nothing found
pl: Nic nie znaleziono

en: Notification emails to the translation manager
pl: Powiadomienia e-mail do menadżera tłumaczenia

en: Notification emails to translators
pl: Powiadomienia e-mail do tłumaczy

en: Notification emails:
pl: Wiadomości e-mail z powiadomieniami:

en: Notify the translation manager when jobs are completed %s
pl: Powiadom menadżera tłumaczenia, kiedy zlecenia zostaną zakończone %s

en: Notify the translation manager when jobs are late by %s days
pl: Powiadom menadżera tłumaczenia, kiedy zlecenia są spóźnione o %s dni

en: Notify translators when new jobs are waiting for them
pl: Powiadom tłumaczy, kiedy oczekują na nich nowe zlecenia

en: Notify translators when they are removed from jobs
pl: Powiadom tłumaczy, kiedy zostaną wyłączeni ze zleceń

en: Number of attempts made
pl: Liczba podjętych prób

en: Number of pages
pl: Liczba stron

en: Number of strings
pl: Liczba fraz

en: Number of words
pl: Liczba słów

en: Once the translation jobs are completed, you can get them into your site by using the %1$s button on the %2$s page.
pl: Kiedy zlecenia tłumaczenia zostaną ukończone, możesz je pobrać do swojej witryny za pomocą przycisku %1$s na stronie %2$s.

en: One more step before you can use %s
pl: Jeszcze jeden krok i możesz zacząć korzystać z %s

en: One of the selected strings is in a language that is not activate. It can not be added to the translation basket.
pl: Jedna z wybranych fraz jest w języku, który nie został włączony. Nie można jej dodać do koszyka tłumaczeń.

en: One or more strings sent to %s
pl: Jedną lub więcej fraz przesłano do %s

en: Only Translation Managers can add translators to the site. You can assign a different WordPress user to be the site's Translation Manager or make yourself a Translation Manager.
pl: Tylko Menadżerowie tłumaczeń mogą dodawać tłumaczenia do witryny. Możesz przypisać innego użytkownika WordPressa jako Menadżera Tłumaczeń witryny lub wyznaczyć siebie na Menadżera Tłumaczeń.

en: Only myself (%s)
pl: Tylko ja (%s)

en: Only select this option if you have no pending jobs or you are sure of what you are doing.
pl: Wybierz tę opcję tylko, jeżeli nie posiadasz żadnych zleceń oczekujących lub jeśli dobrze wiesz, co robisz.

en: Open in Translation Editor
pl: Otwórz w edytorze tłumaczeń

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Original
pl: Oryginalny

en: Original Page
pl: Strona oryginalna

en: Other Translation Services
pl: Inne usługi tłumaczeniowe

en: Overdue translation jobs report
pl: Raport o przeterminowanych zleceniach tłumaczenia

en: PHP Extension
pl: Rozszerzenie PHP

en: PHP Setting
pl: Ustawienia PHP

en: PRO translation has been reset.
pl: Zresetowano tłumaczenie PRO.

en: Page URL
pl: URL strony

en: Partial translation
pl: Tłumaczenie częściowe

en: Partner Translation Services
pl: Partnerskie usługi tłumaczeniowe

en: Pending Review
pl: Oczekuje na recenzję

[ctx: Pickup Log Column]
en: Batch ID
pl: ID partii

[ctx: Pickup Log Column]
en: Content status
pl: Status zawartości

[ctx: Pickup Log Column]
en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

[ctx: Pickup Log Column]
en: Debug data
pl: Dane debugowania

[ctx: Pickup Log Column]
en: Edit URL of original
pl: Edytuj URL oryginału

[ctx: Pickup Log Column]
en: Edit URL of translation
pl: Edytuj URL tłumaczenia

[ctx: Pickup Log Column]
en: Element type
pl: Rodzaj elementu

[ctx: Pickup Log Column]
en: Front-end URL of original
pl: URL oryginału po stronie klienta

[ctx: Pickup Log Column]
en: Front-end URL of translation
pl: URL tłumaczenia po stronie klienta

[ctx: Pickup Log Column]
en: Job ID
pl: ID zlecenia

[ctx: Pickup Log Column]
en: Job state
pl: Status zlecenia

[ctx: Pickup Log Column]
en: Language code
pl: Kod języka

[ctx: Pickup Log Column]
en: New or updated
pl: Nowe albo zaktualizowane

[ctx: Pickup Log Column]
en: Original element ID
pl: ID elementu oryginału

[ctx: Pickup Log Column]
en: Pickup CMS_ID
pl: CMS_ID wyboru

[ctx: Pickup Log Column]
en: Pickup ID
pl: ID wyboru

[ctx: Pickup Log Column]
en: Pickup method
pl: Sposób wyboru

[ctx: Pickup Log Column]
en: Serialized data
pl: Dane uszeregowane

[ctx: Pickup Log Column]
en: Source language
pl: Język źródłowy

[ctx: Pickup Log Column]
en: Source language code
pl: Kod języka źródłowego

[ctx: Pickup Log Column]
en: Status of original
pl: Status oryginału

[ctx: Pickup Log Column]
en: Status of translation
pl: Status tłumaczenia

[ctx: Pickup Log Column]
en: Target language
pl: Język tłumaczenia

[ctx: Pickup Log Column]
en: Time
pl: Czas

[ctx: Pickup Log Column]
en: Title
pl: Tytuł

[ctx: Pickup Log Column]
en: Type
pl: Rodzaj

[ctx: Pickup Log Value]
en: New
pl: Nowy

[ctx: Pickup Log Value]
en: Updated
pl: Zaktualizowano

[ctx: Pickup Log Value]
en: {untitled}
pl: {bez tytułu}

en: Please activate translation service first.
pl: Najpierw włącz usługę tłumaczenia.

en: Please be advised that editing this term's translation here will change the value of the term in general. The changes made here, will not only affect this post!
pl: Pamiętaj, że edycja tłumaczenia tej frazy w tym miejscu zmieni wartość frazy w ogóle. Zmiany wprowadzone w tym miejscu będą dotyczyły nie tylko tego wpisu!

en: Please choose
pl: Wybierz

en: Please contact WPML support and give them the following debug information:
pl: Skontaktuj się z pomocą techniczną WPML i przekaż im następujące informacje debugowania:

en: Please contact your administrator.
pl: Skontaktuj się ze swoim administratorem.

en: Please open the confirmation email that you received and click on the link inside it to confirm your email.
pl: Otwórz otrzymaną wiadomość e-mail z potwierdzeniem i kliknij na zawartym w niej odnośniku, aby potwierdzić swój adres e-mail.

en: Please refer to the <a href="%s">Translation Management dashboard</a> for the exact status of this translation.
pl: Aby uzyskać dokładny status tego tłumaczenia, przejdź do <a href="%s">pulpitu Zarządzanie tłumaczeniem</a>.

en: Please register WPML to enable the professional translation option
pl: Zarejestruj WPML. aby włączyć opcję tłumaczenia profesjonalnego

en: Please select at least one document to translate.
pl: Proszę wybrać przynajmniej jeden dokument do tłumaczenia.

en: Please select at least one language to translate into.
pl: Proszę wybrać przynajmniej jeden język tłumaczenia.

en: Please try again in a few minutes. If the problem persists, please contact %s.
pl: Spróbuj ponownie za kilka minut. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z %s.

en: Please update all components which you are using.
pl: Zaktualizuj wszystkie składniki, z których korzystasz

en: Please wait a few minutes and try again to see if there’s a temporary problem.
pl: Odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie, aby sprawdzić, czy wystąpił tymczasowy problem.

en: Please, check the %2$s page for more details.
pl: Więcej szczegółów znajdziesz na stronie %2$s.

en: Post "%s" will be ignored for %s, because it is an original post.
pl: Wpis "%s" zostanie zignorowany dla %s, ponieważ jest ot oryginalny wpis.

en: Post "%s" will be ignored for %s, because translation is already in progress.
pl: Wpis "%s" będzie ignorowany dla  %s, ponieważ tłumaczenie jest już w trakcie.

en: Post Types Translation
pl: Tłumaczenie typów wpisów

en: Post parent
pl: Rodzic wpisu

en: Posts and pages synchronization
pl: Synchronizacja wpisów i stron

en: Preparing for translation...
pl: Przygotowanie do tłumaczenia...

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Priority
pl: Priorytet

en: Private
pl: Prywatne

en: Problem receiving translation jobs?
pl: Masz problem z otrzymywaniem zleceń tłumaczenia?

en: Processing posts... %1$s of %2$s done.
pl: Przetwarzanie wpisów... wykonano %1$s z %2$s.

en: Processing strings... %1$s of %2$s done.
pl: Przetwarzanie fraz... wykonano %1$s z %2$s.

[ctx: Promote translation services: %s replaced by "professional translation services integrated with WPML"]
en: Need faster translation work? Try one of the %s.
pl: Potrzebujesz szybszego tłumaczenia? Wypróbuj jedną z %s.

[ctx: Promote translation services: used to build a link to the translation services page]
en: professional translation services integrated with WPML
pl: profesjonalnych usług tłumaczeniowych zintegrowanych z WPML

en: Publish status
pl: Status publikacji

en: Published
pl: Opublikowany

en: Read more on %s
pl: Przeczytaj więcej na %s

en: Read the %1$s to learn about translating images, menus, widgets and more.
pl: Przeczytaj %1$s, aby dowiedzieć się o tłumaczeniu obrazów, menu, widżetów itd.

en: Recalculate
pl: Przelicz

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Refresh Translation Services
pl: Odśwież usługi tłumaczenia

en: Refresh information
pl: Odśwież informacje

en: Refresh language pairs
pl: Odśwież pary języków

en: Refreshing translation service information...
pl: Odświeżanie informacji o usłudze tłumaczeniowej...

en: Remember to authenticate this site's connection with %1$s. Before you authenticate, you cannot send jobs to translation to %1$s.
pl: Pamiętaj, aby uwierzytelnić połączenie tej witryny z %1$s. Bez uwierzytelnienia nie będzie można przesyłać zleceń do tłumaczenia do %1$s.

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Translation Manager
pl: Usuń Menadżera tłumaczeń

en: Remove from Translation Basket
pl: Usuń z koszyka tłumaczeń

en: Remove me as a translator
pl: Usuń mnie jako tłumacza

en: Removed from translation job on %s
pl: Usunięto ze zlecenia tłumaczenia w dniu %s

en: Request activation
pl: Żądanie aktywacji

en: Request activation from
pl: Formularz aktywacji żądania

en: Request activation to receive an email with directions to activate the service.
pl: Aktywacja żądania, aby otrzymać wiadomość e-mail ze skazówkami jak uruchomić usługę.

en: Request to use WPML's Advanced Translation Editor by %s
pl: Żądanie korzystania z Zaawansowanego edytora tłumaczeń WPML przez %s

en: Required
pl: Wymagane

en: Resend that email
pl: Ponownie wyślij tę wiadomość e-mail

en: Reset filter
pl: Wyczyść filtr

en: Reset filters
pl: Wyczyść filtry

en: Reset professional translation state
pl: Resetuj stan tłumaczenia profesjonalnego

en: Resign
pl: Zrezygnuj

en: Reusable Block
pl: Bloki wielorazowego użytku

en: Rollback jobs...
pl: Cofnij zlecenia...

en: Rollback migration (use at your own risk!)
pl: Cofnij migrację (używasz na własne ryzyko!)

en: Run now
pl: Uruchom teraz

en: Running this update on a non-production site will make it impossible to correctly run it on the production site.
pl: Uruchomienie aktualizacji na stronie nie-produkcyjnej uniemożliwi jej poprawne uruchomienie na stronie produkcyjnej.

en: Same as the original document
pl: Taki sam jak dokument źródłowy

en: Save
pl: Zapisz

en: Save & Close
pl: Zapisz i zamknij

en: Saving...
pl: Zapisywanie...

en: Scan now and adjust links
pl: Przeskanuj teraz i dostosuj odnośniki

en: Scheduled
pl: Zaplanowany

en: Search
pl: Szukaj

en: Search for
pl: Wyszukaj

en: Search for user
pl: Wyszukaj użytkownika

en: Select
pl: Wybierz

en: Select additional options
pl: Wybierz opcje dodatkowe

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Select an existing WordPress user (needs to be an editor or above)
pl: Wybierz istniejącego użytkownika WordPressa (musi mieć rolę edytora lub wyższą)

en: Select an existing user and set as Translation Manager
pl: Wybierz istniejącego użytkownika i ustaw go jako Menadżera Tłumaczeń

en: Select an existing user and set as Translator
pl: Wybierz istniejącego użytkownika i ustaw jako tłumacza

en: Select status
pl: Wybierz status

en: Select the xliff file or zip file to upload from your computer:&nbsp;
pl: Wybierz na swoim komputerze plik xliff lub plik zip do przesłania:&nbsp;

en: Select translator
pl: Wybierz tłumacza

en: Send
pl: Wyślij

en: Send all items for translation
pl: Wyślij wszystkie elementy do tłumaczenia

en: Send me a notification email when there is something new to translate
pl: Wyślij mi wiadomość e-mail z powiadomieniem, kiedy będzie coś nowego do przetłumaczenia

en: Sending batch %s to translation.
pl: Wysyłanie paczki %s do tłumaczenia.

en: Sending for translation
pl: Wysyłam do tłumaczenia

en: Sent on
pl: Wysłano dnia

en: Service activated.
pl: Usługa włączona.

en: Service invalidated.
pl: Usługa unieważniona.

en: Services Refreshed.
pl: Odświeżono usługi.

en: Set a Translation Manager
pl: Ustaw Menadżera Tłumaczeń

en: Set language pair(s)
pl: Ustaw pary językowe

en: Set language pair(s) for Translator %USERNAME%
pl: Ustaw pary językowe dla tłumacza %USERNAME%

en: Set-up the translation
pl: Instalacja tłumaczenia

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Show differences
pl: Wyświetl różnice

en: Show other professional translation options
pl: Wyświetl inne profesjonalne opcje tłumaczenia

en: Show system fields
pl: Wyświetl pola systemowe

en: Show translation instructions in the list of pages
pl: Wyświetl instrukcje dotyczące tłumaczenia na liście stron

en: SimpleXML extension
pl: Rozszerzenie SimpleXML

en: SimpleXML extension is required for using XLIFF files in WPML Translation Management.
pl: Rozszerzenie SimpleXML jest wymagane, aby można było korzystać z plików XLIFF w module WPML Translation Management.

en: SimpleXML missing!
pl: Brak SimpleXML!

en: Skip this step - I don't need to add more translators
pl: Pomiń ten krok - nie muszę dodawać więcej tłumaczy

en: Some communications with the translation proxy are locked.
pl: Niektóre połączenia z serwerem proxy tłumaczeń są zablokowane.

en: Some fields in translation are already filled!
pl: Niektóre pola w tłumaczeniu są już wypełnione!

en: Some of the content that you selected for translation includes fields that are encoded. Translators will not be able to work on this kind of content, so we removed it from the job.
pl: Część zawartości, którą wybrano do tłumaczenia zawiera pola, które są kodowane. Tłumacze nie będą w stanie pracować z tego rodzaju zawartością, a zatem usunęliśmy ją ze zlecenia.

en: Sorry, the email could not be sent to %s for an unknown reason.
pl: Przykro nam, ale z nieznanego powodu ta wiadomość e-mail nie mogła zostać przesłana do %s.

en: Sort
pl: Sortuj

en: Spell checker
pl: Sprawdzanie pisowni

en: Start the update
pl: Rozpocznij aktualizację

en: Start update
pl: Rozpocznij aktualizację

en: Status
pl: Stan

en: Status checked:
pl: Sprawdzono status:

en: String
pl: Fraza

en: String "%s" has not been sent.
pl: Fraza "%s" nie została przesłana.

en: String "%s" will be ignored for %s, because translation is already waiting for translator.
pl: Fraza "%s" zostanie zignorowana dla %s, ponieważ tłumaczenie już oczekuje na tłumacza.

en: String job
pl: Zlecenie z frazą

en: String package job
pl: Zlecenie z pakietem fraz

en: Strings
pl: Frazy

en: Strings in different languages are selected. They can not be added to the translation basket.
pl: Wybrano frazy w różnych językach. Nie można ich dodać do koszyka tłumaczeń.

en: Strings in the basket
pl: Frazy w koszyku

en: Submitted data is not valid.
pl: Przesłane dane są nieprawidłowe.

en: Successfully disconnected posts
pl: Pomyślnie odłączono wpisy

en: Suggested deadline:
pl: Sugerowany termin:

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Support for all content types
pl: Obsługa wszystkich rodzajów zawartości

en: Switch to using the Advanced Translation Editor (old translations may be unusable)
pl: Przełącz się na korzystanie z Zaawansowanego edytora tłumaczeń WPML (stare tłumaczenia mogą być bezużyteczne)

en: Synchronize translators and translation managers
pl: Synchronizuj tłumaczenia i menadżerów tłumaczeń

en: Synchronizing batch...
pl: Synchronizowanie paczki...

[ctx: Take a translation job waiting for a translator]
en: take it
pl: weź je

en: Take and translate
pl: Przyjmij i przetłumacz

en: Taxonomies
pl: Taksonomie

en: Taxonomies Translation
pl: Tłumaczenie taksonomii

en: Tell us which one
pl: Powiedz nam, jakiej

en: Term Meta
pl: Metadane pojęcia

en: Terms translation is disabled
pl: Tłumaczenie fraz jest wyłączone

en: The %s uses a translation memory, which can reduce the number of words you need to translate.
pl: %s wykorzystuje pamięć tłumaczeniową, co może ograniczyć liczbę słów, które potrzebujesz przetłumaczyć.

en: The XML could not be saved.
pl: Nie można było zapisać XML.

en: The XML has been saved.
pl: Zapisano XML.

en: The XML is not valid:
pl: XML nie jest poprawny:

en: The XML is valid.
pl: XML jest poprawny.

en: The archive contains one or more empty files.
pl: Archiwum zwiera jeden lub więcej pustych plików.

en: The authentication didn't work. Please make sure you entered your details correctly and try again.
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się. Sprawdź, czy poprawnie wpisałeś/aś swoje dane i spróbuj ponownie.

en: The basket is empty
pl: Koszyk jest pusty

en: The batch name was appended with the source language of its elements.
pl: Do nazwy partii dołączono język źródłowy jej elementów.

en: The below exception has occurred while communicating with Translation Proxy, please try again later or contact support if the problem persists:
pl: Poniższy wyjątek wystąpił podczas łączności z Translation Proxy. Spróbuj ponownie później albo skontaktuj się z działem obsługi technicznej, jeżeli problem nie ustąpi:

en: The communication error with Translation Proxy has appeared. Please try later.
pl: Wystąpił błąd komunikacji z serwerem proxy tłumaczeń. Spróbuj ponownie później.

en: The communication log is empty.
pl: Dziennik komunikacji jest pusty.

en: The constant DISABLE_WP_CRON should not be set to true.
pl: Stała DISABLE_WP_CRON nie powinna być ustawiona na prawda (true).

en: The constant WPML_ENVIRONMENT is set to "Test".
pl: Stała WPML_ENVIRONMENT jest ustawiona na "Test".

en: The deadline that you set for the following jobs has passed:
pl: Termin, który ustawiłeś dla następujących zleceń, upłynął:

en: The following components are not updated:
pl: Następujące składniki nie zostały zaktualizowane:

en: The following table lists the content which professional translation updated or created.
pl: W poniższej tabeli wyświetlana jest zawartość zaktualizowana albo utworzona przez profesjonalne tłumaczenie.

en: The items you have selected are now in the translation basket &ndash;
pl: Wybrane przez Ciebie elementy znajdują się teraz w koszyku tłumaczeń &ndash;

en: The job is already canceled
pl: To zlecenie zostało już anulowane

en: The job is already finished
pl: To zlecenie zostało już wykonane

en: The length of the batch name exceeds the maximum length of %s
pl: Długość nazwy partii przekracza dopuszczalną długość %s

en: The log is empty.
pl: Ten dziennik jest pusty.

en: The number of words WPML will send to translation:
pl: Liczba słów, jaką WPML prześle do tłumaczenia:

en: The original has been deleted!
pl: Oryginał został usunięty!

en: The original post cannot be retrieved
pl: Nie można pobrać oryginalnego wpisu

en: The site will fetch translations manually
pl: Tłumaczenia witryny odbierane będą ręcznie

en: The translation for %1$s from %2$s to %3$s was canceled on the Translation Service. You can send this document to translation again from the Translation Dashboard.
pl: Anulowano tłumaczenie dla %1$s z %2$s na %3$s w Usłudze Tłumaczeniowej. Możesz ponownie przesłać ten dokument do tłumaczenia z Pulpitu Tłumaczeń.

en: The translation job (%s) doesn't belong to you.
pl: To zlecenie tłumaczenia (%s) nie należy do ciebie.

en: The translation job was completed on time.
pl: Zlecenie tłumaczenia zostało ukończone na czas.

en: The translation process with %1$s was reset.
pl: Proces tłumaczenia z %1$s został zresetowany.

en: The translator %1$s is requesting to use the Advanced Translation Editor on site %2$s.
pl: Tłumacz %1$s zgłasza żądanie korzystania z Zaawansowanego edytora tłumaczeń w witrynie %2$s.

en: The translator %1$shas completed the translation job for "%2$s" from %3$s to %4$s.
pl: Tłumacz %1$sukończył zlecenie tłumaczenia dla "%2$s" z %3$s na %4$s.

en: The translator %1$shas updated the translation job for "%2$s" from %3$s to %4$s.
pl: Tłumacz %1$szaktualizował zlecenie tłumaczenia dla "%2$s" z %3$s na %4$s.

en: The type of the post cannot be retrieved
pl: Nie można pobrać typu wpisu

en: The uploaded xliff file does not seem to be properly formed.
pl: Przesłany plik xliff nie wygląda na poprawnie zbudowany.

en: The uploaded xliff file doesn't belong to this system.
pl: Przesłany plik xliff nie należy do tego systemu.

en: The xliff file could not be read.
pl: Odczytanie pliku xliff nie powiodło się.

en: There are %s jobs waiting for a translator:
pl: Liczba zleceń oczekujących na tłumacza to %s:

en: There are %s jobs, which you can take (not specifically assigned to you):
pl: Liczba dostępnych zleceń, które możesz przyjąć (nieprzypisanych ściśle do Ciebie) to %s:

en: There are base64 encoded fields in this document
pl: W tym dokumencie znajdują się pola kodowane w standardzie base64

en: There are no Jobs in the queue.
pl: Brak zleceń w kolejce.

en: There is 1 job waiting for a translator:
pl: 1 zlecenie oczekuje na tłumacza:

en: There is 1 job, which you can take (not specifically assigned to you):
pl: Dostępne jest 1 zlecenie, które możesz przyjąć (nieprzypisane ściśle do Ciebie):

en: There is a problem with your translation service.
pl: Wystąpił problem z Twoją usługą tłumaczeniową.

en: There is new translated content on this site. You can scan posts and strings to adjust links to point to translated content.
pl: Na tej witrynie znajduje się nowa przetłumaczona zawartość. Możesz przeskanować wpisy i frazy, aby dostosować odnośniki tak, aby wskazywały na przetłumaczoną zawartość.

en: There was a problem communicating with ATE: %s
pl: Wystąpił problem podczas komunikacji z ATE: %s

en: This %s
pl: Ten %s

en: This batch name already exists and was modified to ensure unique naming
pl: Taka nazwa partii już istnieje i została zmieniona, aby zapewnić niepowtarzalne nazewnictwo.

en: This content came from the Gutenberg editor and you need to translate it carefully so that formatting in not broken.
pl: Ta zawartość pochodzi z edytora Gutenberg i musisz tłumaczyć ją ostrożnie, aby nie naruszyć formatowania.

en: This deadline is what WPML suggests according to the amount of work that you already sent to this translator. You can modify this date to set the deadline manually.
pl: Termin jest sugerowany przez WPML na podstawie ilości pracy, którą już wysłałeś do tego tłumacza. Możesz zmienić tę datę, aby ustawić termin ręcznie.

en: This document is a duplicate of:
pl: Ten dokument jest duplikatem:

en: This is a local job so it does not have an XLIFF file to download
pl: To jest zlecenie lokalne i dlatego nie ma pliku XLIFF do pobrania

en: This is a log of the communication between your site and the translation system. It doesn't include any private information and allows WPML support to help with problems related to sending content to translation.
pl: To jest dziennik komunikacji pomiędzy Twoją stroną a systemem tłumaczeniowym. Nie zawiera on żadnych informacji prywatnych, a umożliwia systemowi WPML wsparcie i pomoc w razie problemów z przesyłaniem zawartości do tłumaczenia.

en: This is a quick reminder about translation jobs that you sent and are behind schedule.
pl: To jest krótkie przypomnienie o zleceniach tłumaczenia, które wysłałeś, a które są przeterminowane.

en: This is indeed my production site
pl: To jest naprawdę moja strona produkcyjna

en: This job cannot be edited anymore because a newer job for this element exists.
pl: Tego zlecenia nie można już edytować, ponieważ istnieje nowe zlecenie dla tego elementu.

en: This message was automatically sent by Translation Management running on %s. To stop receiving these notifications contact the system administrator at %s.\n\nThis email is not monitored for replies.
pl: Ta wiadomość została automatycznie wysłana przez moduł zarządzania tłumaczeniem działający na %s. Aby nie otrzymywać więcej tych powiadomień, skontaktuj się z administratorem systemu pod %s./n/nOdpowiedzi na ten e-mail nie są monitorowane.

en: This message was automatically sent by Translation Management running on %s. To stop receiving these notifications, go to Notification Settings, or contact the system administrator at %s.\n\nThis email is not monitored for replies.
pl: Ta wiadomość została automatycznie wysłana przez system Zarządzania Tłumaczeniami pracujący na %s. Aby nie otrzymywać więcej tych powiadomień, przejdź do Ustawień Powiadomień lub skontaktuj się z administratorem systemu pod %s.\n\nOdpowiedzi na tę wiadomość nie są monitorowane.

en: This site can use WPML's Advanced Translation Editor, but you did not receive permission to use it. You are still translating with WPML's classic translation editor. Please ask your site's Translation Manager to enable the Advanced Translation Editor for you.
pl: Ta witryna może korzystać z Zaawansowanego edytora tłumaczeń WPML, ale nie otrzymałeś/aś uprawnień do korzystania z niego. Nadal tłumaczysz za pomocą klasycznego edytora tłumaczeń WPML. Zwróć się do menadżera tłumaczeń swojej witryny, aby włączył Zaawansowany edytor tłumaczeń dla ciebie.

en: This site doesn't yet have a Translation Manager.
pl: Ta witryna nie ma jeszcze Menadżera tłumaczeń

en: This stuff is actually important. Please follow the video to send a test translation. Then, you can dismiss this message. Thank you!
pl: Te rzeczy są naprawdę ważne. Postępuj według instrukcji na filmie, aby przesłać tłumaczenie testowe. Następnie możesz odrzucić tę wiadomość. Dziękujemy!

en: This translation job is overdue by %s day.
pl: Zlecenie tłumaczenia jest %s dzień po terminie.

en: This translation job is overdue by %s days.
pl: Zlecenie tłumaczenia jest %s dni po terminie.

en: This week %1$s had the following %2$s translation updates
pl: Na stronie %1$s uaktualniono w tym tygodniu następującą liczbę tłumaczeń: %2$s

en: To
pl: Na

en: To add more users of this site as translators, go to the %1$s page and click the %2$s tab.
pl: Aby dodać kolejnych użytkowników tej witryny jako tłumaczy, przejdź do strony %1$s i kliknij na zakładce %2$s.

en: To collect completed translations from the translation service, go to %1$s and click on the %2$s button
pl: Aby odebrać ukończone tłumaczenia z usługi tłumaczeniowej, przejdź do %1$s i kliknij na przycisku %2$s

en: To fix this problem, you need to tell WPML how these fields are encoded, so that WPML can decode them before sending for translation.
pl: Aby rozwiązać ten problem, musisz poinformować WPML, w jaki sposób kodowane są te pola, aby umożliwić WPML ich zdekodowanie przed wysłaniem ich do tłumaczenia.

en: To re-enable it, please empty the basket or send it for translation.
pl: Aby ponownie włączyć, opróżnij koszyk albo prześlij jego zawartość do tłumaczenia.

en: To see more items, use the filter and narrow down the search. %s
pl: Aby wyświetlić więcej elementów, użyj filtra i zawęź wyszukiwanie. %s

en: To send content for translation to %1$s, you need to have an %1$s account.
pl: Aby wysłać treści do tłumaczenia do %1$s, musisz mieć konto na %1$s.

en: To send content to translation by %1$s, you need to have an account in %1$s and enter here your authentication details.
pl: Aby przesłać zawartość do tłumaczenia przez  %1$s, konieczne jest posiadanie konta na  %1$s i podanie tam swoich danych uwierzytelniania.

en: To send content to translation first make sure "%s" is authenticated or you have at least one translator.
pl: Aby przesłać zawartość do tłumaczenia, najpierw upewnij się, że usługa "%s" jest uwierzytelniona lub czy masz co najmniej jednego tłumacza.

en: To send content to translation first make sure you either have %1$s or an %2$s.
pl: Aby przesłać zawartość do tłumaczenia sprawdź, czy masz albo %1$s, albo %2$s.

en: To stop receiving notifications, log-in to %s and change your preferences.
pl: Aby przestać otrzymywać powiadomienia, zaloguj się do %s i zmień swoje preferencje.

en: To translate these jobs, go to the
pl: Aby przetłumaczyć te zlecenia przejdź do

en: Today %1$s had the following %2$s translation updates
pl: Dzisiaj na stronie %1$s zaktualizowano następujące %2$s tłumaczeń

en: Total
pl: Razem

en: Translate
pl: Przetłumacz

en: Translate (this will include the slug in the translation and not create it automatically from the title)
pl: Przetłumacz (obejmuje także tłumaczenie sluga bez tworzenia go automatycznie z tytułu)

en: Translate Link Targets
pl: Przetłumacz cele odnośników

en: Translate to %s
pl: Przetłumacz na %s

en: Translated by
pl: Tłumaczenie:

en: Translated documents options
pl: Opcje przetłumaczonego dokumentu

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Translation (incomplete) saved.
pl: Zapisano (niekompletne) tłumaczenie.

en: Translation Basket
pl: Koszyk tłumaczeń

en: Translation Batch sent on
pl: Paczkę tłumaczeń wysłano

en: Translation Dashboard
pl: Pulpit tłumaczenia

en: Translation Feedback
pl: Uwagi dotyczące tłumaczenia

en: Translation Jobs
pl: Zlecenia tłumaczeń

en: Translation Management
pl: Zarządzanie tłumaczeniem

en: Translation Management System
pl: System zarządzania tłumaczeniami

en: Translation Managers
pl: Menadżerowie tłumaczeń

en: Translation Memory
pl: Pamięć tłumaczeniowa

en: Translation Notifications
pl: Powiadomienia dotyczące tłumaczeń

en: Translation Priorities
pl: Priorytety tłumaczenia

en: Translation Priority
pl: Priorytet tłumaczenia

en: Translation Proxy error
pl: Błąd serwera proxy tłumaczeń

en: Translation Queue
pl: Kolejka tłumaczeń

en: Translation Roles
pl: Role dotyczące tłumaczeń

en: Translation Service
pl: Usługa tłumaczenia

en: Translation Service will deliver translations automatically using XML-RPC
pl: Usługa Tłumaczenia dostarczy tłumaczenia automatycznie za pomocą XML-RPC

en: Translation Services
pl: Usługi tłumaczeniowe

en: Translation Services Tab
pl: Zakładki usług tłumaczeniowych

en: Translation added:
pl: Dodano tłumaczenie:

en: Translation cancelled.
pl: Anulowano tłumaczenie.

en: Translation complete
pl: Tłumaczenie zakończone

en: Translation has been removed by admin
pl: Tłumaczenie zostało usunięte przez administratora

en: Translation in progress
pl: Tłumaczenie w toku

en: Translation is complete
pl: Tłumaczenie ukończone

en: Translation is ready, no need to check its status
pl: Tłumaczenie jest gotowe, nie ma potrzeby sprawdzania jego statusu

en: Translation jobs for:
pl: Zlecenia tłumaczenia dla:

en: Translation jobs ready...
pl: Gotowe zlecenia tłumaczenia...

en: Translation languages
pl: Języki tłumaczenia

en: Translation needs update
pl: Tłumaczenie wymaga aktualizacji

en: Translation of job %s has been uploaded and completed.
pl: Tłumaczenie zlecenia %s zostało przesłane i zakończone.

en: Translation options
pl: Opcje tłumaczenia

en: Translation pickup mode
pl: Sposób odbioru tłumaczenia

en: Translation ready to download
pl: Tłumaczenie jest gotowe do pobrania

en: Translation saved.
pl: Zapisano tłumaczenie.

en: Translation status
pl: Status tłumaczenia

en: Translation to
pl: Tłumaczenie na

en: Translation updated:
pl: Zaktualizowane tłumaczenie:

en: Translation updates for %1$s for %2$s
pl: Aktualizacje tłumaczenia dla %1$s na dzień %2$s

en: Translation updates for %1$s until %2$s
pl: Aktualizacje tłumaczeń dla %1$s do %2$s

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Translations downloaded
pl: Pobrano tłumaczenia

en: Translations may delay because translators did not receive notifications
pl: Tłumaczenie może się przedłużyć, ponieważ tłumacze nie otrzymali powiadomień

en: Translations queue
pl: Kolejka tłumaczeń

en: Translator
pl: Tłumacz

en: Translator %s has resigned from the translation job "%s" for %s to %s.%sView translation jobs: %s
pl: Tłumacz %s zrezygnował ze zlecenia tłumaczenia "%s" dla %s na %s. %sWyświetl zlecenia tłumaczeń: %s

en: Translator assigned
pl: Przypisano tłumacza

en: Translator has completed translation job for %s
pl: Tłumacz zakończył tłumaczenie zlecenia %s

en: Translator has resigned from job on %s
pl: Tłumacz zrezygnował z tego zlecenia w dniu %s

en: Translator has updated translation job for %s
pl: Tłumacz uaktualnił tłumaczenie dla %s

en: Translator job canceled for %s
pl: Anulowano zlecenie tłumaczenia dla %s

en: Translator job updated for %s
pl: Zaktualizowano zlecenie tłumaczenia dla %s

en: Translator preview
pl: Podgląd tłumacza

en: Translators
pl: Tłumacze

en: Translators Tab
pl: Zakładki tłumaczy

en: Translators help
pl: Pomoc dla tłumaczy

en: Translators will receive notifications and use the %1$s page to translate the content that you've sent them.
pl: Tłumacze otrzymają powiadomienia i skorzystają ze strony %1$s, aby przetłumaczyć zawartość, która została do nich przesłana.

en: Try again
pl: Spróbuj ponownie

en: Try one of the %s
pl: Wypróbuj jedną z %s

en: Unable to invalidate this service. Please contact WPML support.
pl: Nie można unieważnić tej usługi. Skontaktuj się z pomocą techniczną WPML.

en: Undefined
pl: Nie zdefiniowano

en: Unknown string Package
pl: Nieznana paczka fraz

en: Update Translation Priority
pl: Aktualizuj priorytety tłumaczenia

en: Updated / Translated
pl: Zaktualizowane / Przetłumaczone

en: Upload
pl: Prześlij na serwer

en: Use WPML's Advanced Translation Editor
pl: Użyj Zaawansowanego edytora tłumaczeń WPML

en: Use WPML's Classic Translation Editor
pl: Użyj Klasycznego edytora tłumaczeń WPML

en: Use WPML's Translation Editor
pl: Użyj Edytora tłumaczeń WPML

en: Use WPML's Translation Editor to translate:
pl: Użyj Edytora tłumaczeń WPML, aby przetłumaczyć:

en: Use a different Translation Service
pl: Użyj innej usługi tłumaczeniowej

en: Use the %1$s page to select content for translation and send it to the translation service.
pl: Użyj strony %1$s, aby wybrać zawartość do tłumaczenia i wysłać ją do usługi tłumaczeniowej.

en: Use the %1$s page to select content for translation and send it to your translators.
pl: Użyj strony %1$s, aby wybrać zawartość do tłumaczenia i przesłać ją do tłumaczy.

en: Use the WordPress Editor to translate:
pl: Użyj Edytora WordPressa, aby przetłumaczyć:

en: Use this feature when you want to reset your translation process. All your existing translations will remain unchanged. Any translation work that is currently in progress will be stopped.
pl: Skorzystaj z tej funkcji, kiedy chcesz zresetować swój proces tłumaczenia. Wszystkie Twoje istniejące tłumaczenia pozostaną niezmienione. Wszelkie zlecenia tłumaczeń, które są aktualnie w trakcie, zostaną zatrzymane.

en: User found
pl: Znaleziono użytkownika

en: User name:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Users of this site
pl: Użytkownicy tej strony

[ctx: Verb]
en: Copy
pl: Kopiuj

en: View
pl: Widok

en: View %s
pl: Wyświetl %s

en: View original
pl: Wyświetl oryginał

en: View translation jobs
pl: Wyświetl zlecenia tłumaczenia

en: Visit our documentation to learn more about %1$s.
pl: Odwiedź naszą stronę z dokumentacją, aby dowiedzieć się więcej o %1$s.

en: Visit our documentation to learn more about using %1$s to learn about translating images, menus, widgets and more.
pl: Odwiedź naszą stronę z dokumentacją, aby dowiedzieć się więcej o korzystaniu z %1$s, aby dowiedzieć się jak tłumaczyć obrazy, menu, widżety itd.

en: WPML 3.9 changes the way it works with ICanLocalize. This requires WPML to move to a new interface with ICanLocalize.
pl: WPML 3.9 zmienia sposób, w jaki współdziała z ICanLocalize. Wymaga to przeniesienia WPML do nowego interfejsu z ICanLocalize.

en: WPML > Translation Management
pl: WPML > Zarządzanie tłumaczeniami

en: WPML > Translations
pl: WPML > Tłumaczenia

en: WPML Minimum Requirements
pl: Minimalne wymagania WPML

en: WPML Notification Settings
pl: Ustawienia powiadomień WPML

en: WPML Support
pl: Pomoc techniczna WPML

en: WPML Translation Jobs Migration
pl: Migracja zleceń tłumaczenia WPML

en: WPML Translation Management is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%s">WPML</a> versions prior 2.0.5.
pl: Zarządzanie tłumaczeniami WPML zostało włączone, ale nie działa. Nie jest ono zgodne z wersjami <a href="%s">WPML</a> starszymi niż 2.0.5.

en: WPML Translation Management is enabled but not effective. It requires %s in order to work.
pl: Moduł WPML Translation Management jest włączony, ale nie działa. Aby działał, wymaga %s.

en: WPML Translation Management is enabled but not effective. It requires <a href="%s">WPML</a> in order to work.
pl: Zarządzanie tłumaczeniami WPML zostało włączone, ale nie działa. Do pracy wymagany jest <a href="%s">WPML</a>.

en: WPML Translation Management is enabled but not effective. Please finish the installation of WPML first.
pl: Wtyczka WPML Translation Management jest włączona, ale nie działa. Należy najpierw zakończyć instalację WPML.

en: WPML Translation Management requires the following PHP extensions and settings:
pl: Moduł WPML Translation Management wymaga następujących rozszerzeń PHP i ustawień:

en: WPML Translation Management will send the email address and name of each manager and assigned translator as well as the content itself to Advanced Translation Editor and to the translation services which are used.
pl: Wtyczka WPML Translation Management będzie przesyłać adres e-mail i nazwę każdego menadżera i przypisanego tłumacza, a także samą zawartość do Zaawansowanego edytora tłumaczeń i do wykorzystywanych usług tłumaczeniowych.

en: WPML Translator Settings
pl: Ustawienia tłumacza WPML

en: WPML Update is Incomplete
pl: Aktualizacja WPML jest niekompletna

en: WPML can read a configuration file that tells it what needs translation in themes and plugins. The file is named wpml-config.xml and it's placed in the root folder of the plugin or theme.
pl: WPML może odczytać plik konfiguracyjny, który wskazuje, co wymaga tłumaczenia w motywach i wtyczkach. Plik ten nosi nazwę wpml-config.xml i umieszczany jest w katalogu głównym wtyczki lub motywu.

en: WPML can't find the translation service. Please contact WPML Support or your translation service provider.
pl: WPML nie może znaleźć usługi tłumaczenia. Skontaktuj się z Pomocą Techniczną WPML lub ze swoim dostawcą usług tłumaczeniowych.

en: WPML cannot load the list of translation services. This can be a connection problem. Please wait a minute and reload this page.
pl: WPML nie może wczytać listy usług tłumaczeniowych. Może to oznaczać problem z połączeniem. Odczekaj minutę i odśwież tę stronę.

en: WPML cannot load the list of translation services. This can be a connection problem. Please wait a minute and reload this page.\n If the problem continues, please contact WPML support.
pl: WPML nie może wczytać listy usług tłumaczeniowych. Może to oznaczać problem z połączeniem. Odczekaj minutę i odśwież tę stronę.\n Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z działem pomocy technicznej WPML.

en: WPML cannot send some of the content to translation
pl: Wtyczka WPML nie może przesłać części zawartości do tłumaczenia

en: WPML cannot send these documents to translation because the Advanced Translation Editor is not fully set-up yet.
pl: WPML nie może wysłać tych dokumentów do tłumaczenia, ponieważ Zaawansowany edytor tłumaczeń nie został jeszcze w pełni zainstalowany.

en: WPML completed updating the translations history. Next, please visit the %s and click on the button to "Check status and get translations".
pl: Wtyczka WPML zakończyła aktualizację historii tłumaczeń. Następnie odwiedź %s i kliknij na przycisku, aby "Sprawdzić status i pobrać tłumaczenia".

en: WPML could not send notification emails to the translators, telling them about the new work from you.
pl: Wtyczka WPML nie mogła wysłać wiadomości e-mail z powiadomieniami do tłumaczy, aby poinformować ich o nowym zleceniu od Ciebie.

en: WPML created the accounts for your translators and sent them instructions.
pl: Wtyczka WPML utworzyła konta dla Twoich tłumaczy i przesłała im instrukcje.

en: WPML found some remote jobs on your site that must be migrated in order to work with WPML %s. You might not be able to access some of the WPML administration pages until this migration is fully completed.
pl: Wtyczka WPML znalazła kilka zleceń zdalnych w Twojej witrynie, które należy migrować, aby działały z %s WPML. Możesz nie być w stanie uzyskać dostępu do niektórych ze stron administracyjnych WPML do momentu całkowitego zakończenia migracji.

en: WPML needs to update its table of translation jobs, so that your site can continue receiving completed translations. This process will take a few minutes and does not modify content or translations in your site.
pl: Wtyczka WPML musi zaktualizować swoją tabelę zleceń tłumaczenia, aby Twoja witryna mogła nadal odbierać ukończone tłumaczenia. Ten proces potrwa kilka minut i nie zmodyfikuje zawartości lub tłumaczeń w Twojej witrynie.

en: WPML needs to update your connection to ICanLocalize, but could not complete the change.
pl: WPML musi zaktualizować Twoje połączenie z ICanLocalize, ale nie był w stanie dokończyć zmian.

en: WPML offers tight integration with over 70 translation services. You will choose the translation service that you prefer and enjoy a streamlined process for sending jobs and receiving completed translations.
pl: WPML oferuje ścisłą integrację z ponad 70 usługami tłumaczeniowymi. Wybierz preferowaną usługę tłumaczeniową i korzystaj z wydajnego procesu wysyłania zleceń i odbierania gotowych tłumaczeń.

en: WPML sent emails to the translators, telling them about the new work from you.
pl: Wtyczka WPML wysłała wiadomości e-mail do tłumaczy, informując ich o nowym zleceniu od Ciebie.

en: WPML support
pl: Pomoc techniczna WPML

en: WPML updated your connection to ICanLocalize. You can continue sending content to translation.
pl: Wtyczka WPML zaktualizowała Twoje połączenie z ICanLocalize. Możesz nadal przesyłać treści do tłumaczenia.

en: WPML will no longer synchronize this %s with the original content.
pl: WPML nie będzie już synchronizował %s z zawartością oryginalną.

en: WPML's Advanced Translation Editor
pl: Zaawansowany Edytor Tłumaczeń WPML

en: WPML's Advanced Translation Editor is enabled, but not all your translators can use it.
pl: Zaawansowany edytor tłumaczeń WPML jest włączony, ale nie wszyscy Twoi tłumacze mogą z niego korzystać.

en: WPML's Classic Translation Editor
pl: Klasyczny Edytor Tłumaczeń WPML

en: WPML's Translation Management
pl: Zarządzanie Tłumaczeniami WPML

en: WPML->Settings->Translation notifications
pl: WPML->Ustawienia->Powiadomienia o tłumaczeniach

en: WPML.org account
pl: Konto WPML.org

en: WPML’s Translation Editor makes it easy for your own translators to translate content in your site. You can create accounts for new translators or use existing WordPress users as your translators.
pl: Dzięki Edytorowi tłumaczeń WPML Twoi tłumacze mogą z łatwością przetłumaczyć zawartość Twojej witryny. Możesz tworzyć konta dla nowych tłumaczy lub wykorzystać istniejących użytkowników WordPressa jako swoich tłumaczy.

en: Waiting for translator
pl: Oczekuje na tłumacza

en: Waiting for translator / In progress
pl: Oczekuje na tłumacza / W trakcie

en: Want to improve the quality of your site’s translation?
pl: Chcesz poprawić jakość tłumaczenia swojej witryny?

en: We detected a possible issue blocking the word count process. Please verify the following settings:
pl: Wykryliśmy potencjalny problem blokujący proces zliczania słów. Sprawdź następujące ustawienia:

en: What translation tool do you want to use?
pl: Jakiego narzędzie tłumaczeniowego chcesz użyć?

en: When duplicating content, please first duplicate parent pages to maintain the site's hierarchy.
pl: Kopiując treści, skopiuj najpierw strony nadrzędne, aby zachować hierarchię witryny.

en: Who will translate this site?
pl: Kto będzie tłumaczył tę witrynę?

en: Word count estimate:
pl: Szacunkowa ilość słów:

en: Word count for the entire site
pl: Liczba słów dla całej witryny

en: WordPress role:
pl: Rola w WordPressie:

en: Words to translate
pl: Słowa do przetłumaczenia

en: Working with Translation Managers
pl: Praca z Menadżerami tłumaczeń

en: XLIFF file downloaded
pl: Pobrano plik XLIFF

en: XLIFF file options
pl: Opcje pliku XLIFF

en: XLIFF translation
pl: Tłumaczenie XLIFF

en: XLIFF version
pl: Wersja XLIFF

en: You activated the Advanced Translation Editor for this site, but you are updating an old translation. WPML opened the Standard Translation Editor, so you can update this translation. When you translate new content, you'll get the Advanced Translation Editor with all its features. To change your settings, go to WPML Settings.
pl: Uruchomiłeś/aś Zaawansowany Edytor Tłumaczeń dla tej witryny, ale nadal aktualizujesz stare tłumaczenie. Wtyczka WPML otworzyła Standardowy Edytor Tłumaczeń, dzięki czemu możesz zaktualizować to tłumaczenie. Kiedy będziesz tłumaczyć nową zawartość, otrzymasz Zaawansowany Edytor Tłumaczeń z wszystkimi jego funkcjami. Aby zmienić swoje ustawienia, przejdź do Ustawień WPML.

en: You are about to delete selected items from the basket. Are you sure you want to do that?
pl: Za chwilę usuniesz wybrane elementy z koszyka. Czy na pewno chcesz to zrobić?

en: You are downloading %d jobs
pl: Pobierasz %d zleceń

en: You are not allowed to perform this action.
pl: Nie masz uprawnień do wykonania tej czynności.

en: You are not allowed to run this action.
pl: Nie masz uprawnień do wykonania tej czynności.

en: You are now the Translation Manager for %s - action needed
pl: Jesteś obecnie Menadżerem tłumaczeń dla %s - wymagane działanie

en: You are receiving this email because you have a translator \n\t\t\taccount in %1$s. To stop receiving notifications, \n\t\t\tlog-in to %2$s and unselect "Send me a notification email \n\t\t\twhen there is something new to translate". Please note that \n\t\t\tthis will take you out of the translators pool.
pl: Otrzymujesz tę wiadomość e-mail, ponieważ masz konto \n\t\t\ttłumacza na %1$s. Aby nie otrzymywać więcej powiadomień \n\t\t\tzaloguj się na %2$s i wyczyść pole "Wysyłaj mi wiadomości z powiadomieniem, \n\t\t\tkiedy pojawi się coś nowego do tłumaczenia". Pamiętaj, że spowoduje to \n\t\t\tusunięcie Cię z listy dostępnych tłumaczy.

en: You are running updated %s and %s, but the following components are not updated:
pl: Używasz zaktualizowanej wersji %s i %s, ale następujące składniki nie zostały zaktualizowane:

en: You are running updated %s, but the following component is not updated:
pl: Używasz zaktualizowanej wersji %s, ale następujące składniki nie zostały zaktualizowane:

en: You are the Translation Manager for %s. This role lets you manage everything related to translation for this site.
pl: Jesteś Menadżerem tłumaczeń dla %s. Ta rola umożliwia Ci zarządzanie wszystkim, co jest związane z tłumaczeniem tej witryny.

en: You are trying to import an empty archive.
pl: Usiłujesz importować puste archiwum.

en: You are trying to import an empty file.
pl: Usiłujesz importować pusty plik.

en: You are trying to import an incompatible Archive.
pl: Usiłujesz importować niekompletne archiwum.

en: You can always follow the progress of translation in the %s. For a more detailed view and to cancel jobs, visit the %s list.
pl: Możesz zawsze obserwować postęp tłumaczenia w %s. Aby uzyskać bardziej szczegółowy widok i anulować zlecenia, odwiedź listę %s.

en: You can cancel only a local job
pl: Możesz anulować jedynie zlecenie lokalne

en: You can check again in %s minutes.
pl: Możesz sprawdzić ponownie za %s minut.

en: You can check again in %s seconds.
pl: Możesz spróbować ponownie za %s sekund(y).

en: You can check current status of this job in %s.
pl: Możesz sprawdzić aktualny status tego zlecenia w %s.

en: You can continue the Translation Management configuration later by going to WPML -> Settings -> How to translate posts and pages.
pl: Możesz kontynuować konfigurację Zarządzania Tłumaczeniami później, przechodząc do WPML -> Ustawienia -> Jak tłumaczyć wpisy i strony.

en: You can control email notifications to translators and yourself in %s.
pl: Możesz kontrolować powiadomienia e-mail do tłumaczy i do siebie w %s.

en: You can find API token at %s site
pl: Token API znajdziesz na stronie %s

en: You can find this at %s site
pl: Możesz to znaleźć na stronie %s

en: You can translate to and from all languages
pl: Możesz tłumaczyć na wszystkie języki i z wszystkich języków

en: You can view your other translation jobs here: %s
pl: Możesz wyświetlić swoje pozostałe zlecenia tłumaczeń tutaj: %s

en: You can't do that!
pl: Nie możesz tego zrobić!

en: You can't edit this translation, because this translation to %s is already in progress.
pl: Nie możesz edytować tego tłumaczenia, ponieważ tłumaczenie na język %s aktualnie trwa.

en: You cannot add posts in this language to the basket since it already contains posts or strings of another source language!\n\t\t\t\t\t\tEither submit the current basket and then add the post or delete the posts of differing language in the current basket
pl: Nie możesz dodawać wpisów w tym języku do koszyka, ponieważ zawiera on już wpisy lub frazy w innym języku źródłowym!\n\t\t\t\t\t\tAlbo prześlij bieżący koszyk, a następnie dodaj wpis, albo usuń wpisy w innym języku z bieżącego koszyka

en: You cannot add strings  in this language to the basket since it already contains posts or strings of another source language!\n\t\t\t\t\t\tEither submit the current basket and then add the post or delete the posts of differing language in the current basket
pl: Nie możesz dodawać fraz w tym języku do koszyka, ponieważ zawiera on już wpisy lub fazy w innym języku źródłowym!\n\t\t\t\t\t\tAlbo prześlij bieżący koszyk, a następnie dodaj wpis, albo usuń wpisy w innym języku z bieżącego koszyka

en: You cannot add strings in this language to the basket since it already contains posts or strings of another source language! Either submit the current basket or delete the posts of differing language in the current basket
pl: Nie możesz dodawać fraz w tym języku do koszyka, ponieważ zawiera on już wpisy lub frazy w innym języku źródłowym! Prześlij bieżący koszyk albo usuń wpisy w innym języku z bieżącego koszyka

en: You cannot download the XLIFF file because TS_NAME has canceled the job
pl: Nie możesz pobrać pliku XLIFF, ponieważ TS_NAME anulował/a zlecenie

en: You cannot download the translation as it has not been completed
pl: Nie możesz pobrać tłumaczenia, ponieważ nie zostało ukończone

en: You cannot download the translation for a local job
pl: Nie możesz pobrać tłumaczenia dla zlecenia lokalnego

en: You cannot download this job because TS_NAME has canceled it
pl: Nie możesz pobrać tego tłumaczenia, ponieważ TS_NAME anulował/a je

en: You don't have the rights to translate from %1$s to %2$s
pl: Nie masz uprawnień do tłumaczenia z %1$s na %2$s

en: You have already downloaded this job
pl: Już pobrałeś/aś to zlecenie

en: You have attempted to submit data in a not legit way.
pl: Podjęto próbę przesłania danych w niedozwolony sposób.

en: You have been assigned to new translation job(s):
pl: Przydzielono Ci nowe zlecenie/a tłumaczenia:

en: You have been removed from the translation job "%s" for %s to %s.
pl: Usunięto Cię ze zlecenia tłumaczenia "%s" dla %s na %s.

en: You have selected a translation service which requires translators.
pl: Wybrałeś usługę tłumaczeniową, która wymaga tłumaczy.

en: You have sent documents to translation. WPML can send notification emails to assigned translators, but translators for some languages have selected not to receive this notification.
pl: Wysłałeś dokumenty do tłumaczenia. Wtyczka WPML może wysłać powiadomienia pocztą e-mail do każdego z przypisanych tłumaczy, ale tłumacze niektórych języków wybrali nieotrzymywanie tego powiadomienia.

en: You have two ways to copy content from the original language:
pl: Zawartość w języku oryginału można skopiować na dwa sposoby:

en: You have unsaved changes!
pl: Masz niezapisane zmiany!

en: You have unsaved work. Are you sure you want to close without saving?
pl: Masz niezapisaną pracę. Czy na pewno chcesz wyjść bez zapisywania?

en: You selected a translation service to translate your content. You need to:
pl: Wybrałeś/aś usługę tłumaczeniową do tłumaczenia swojej zawartości. Musisz:

en: You selected both users of this site and a professional translation service. You need to:
pl: Wybrałeś/aś zarówno użytkowników tej witryny, jak i profesjonalną usługę tłumaczeniową. Musisz:

en: You selected users of this site to be your translators. You need to:
pl: Wybrałeś/aś użytkowników tej strony jako swoich tłumaczy. Musisz:

en: You should contact your %1$s and ask them to enable the notification emails which will allow them to see when there is new work waiting for them. To enable notifications, translators need to log-in to this site, go to their user profile page and change the related option in the WPML language settings section.
pl: Musisz skontaktować się ze swoimi %1$s i poprosić ich, aby włączyli powiadomienia pocztą e-mail, co umożliwi im otrzymywanie informacji, kiedy pojawi się nowe oczekujące na nich zlecenie. Aby włączyć powiadomienia, tłumacze muszą zalogować się do tej strony, przejść do strony swojego profilu użytkownika i zmienić odpowiednią opcję w sekcji ustawień języka wtyczki WPML.

en: You should use <a href="%s">Translation management dashboard</a> to send the original document to translation.
pl: Aby przesłać oryginalny dokument do tłumaczenia, należy korzystać z <a href="%s">Pulpitu zarządzanie tłumaczeniem</a>.

en: You will be the only translator for this site and will be able to translate any page or post. Use the %1$s or a %2$s icon found on the post listing pages in the admin or in the %3$s box when editing content.
pl: Będziesz jedynym tłumaczem dla tej witryny i będziesz w stanie przetłumaczyć każdą stronę lub wpis. Użyj ikony %1$s lub %2$s, która znajduje się na stronach z listami wpisów na stronie administratora lub w polu %3$s podczas edycji zawartości.

en: You will be the sole translator for this site. You will be able to translate any document between any language pair. If you want to do some of the translations and allow others to translate as well, select the "Users of this site" option instead.
pl: Będziesz wyłącznym tłumaczem dla tej witryny. Będziesz w stanie przetłumaczyć dowolny dokument pomiędzy dowolną parą językową. Jeżeli chcesz wykonać część tłumaczeń i zezwolić na tłumaczenie także innym osobom, wybierz zamiast tego opcję "Użytkownicy tej witryny".

en: You will choose a user of this site and delegate the setup of translators to him/her. Choose this option when you are building a website for a client, who will set up translator users or choose a translation service.
pl: Wybierzesz użytkownika tej strony i zlecisz mu zorganizowanie tłumaczy. Wybierz tę opcję, jeżeli tworzysz witrynę dla klienta, który wyznaczy użytkowników-tłumaczy lub wybierze usługę tłumaczeniową.

en: You will choose users of this WordPress site as the translators. You can also choose yourself. This allows you to set up a team of translators working in different language pairs.
pl: Wybierzesz użytkowników tej witryny WordPressa jako tłumaczy. Możesz także wyznaczyć siebie. Umożliwia Ci to dobranie zespołu tłumaczy pracujących w różnych parach językowych.

en: You're all set. The user that you've selected as the site's Translation Manager will choose who translates, add translator users and send content for translation.
pl: Wszystko gotowe. Użytkownik, który został wybrany na Menadżera Tłumaczeń wybierze, kto będzie tłumaczył, doda użytkowników-tłumaczy i wyśle zawartość do tłumaczenia.

en: You've resigned from this job.
pl: Zrezygnowałeś z tego zlecenia.

en: You've sent the content for translation to %1$s. Currently, we are processing it and delivering to %1$s.
pl: Wysłałeś/aś zawartość do tłumaczenia do %1$s. Aktualnie przetwarzamy je i dostarczamy do %1$s.

en: You've sent the content for translation to %s. Please continue to their site, to make sure that the translation starts.
pl: Przesłałeś/aś zawartość do przetłumaczenia do %s. Przejdź do ich witryny, aby upewnić się, że tłumaczenie zostanie rozpoczęte.

en: Your Profile
pl: Twój profil

en: Your deadline
pl: Twój termin

en: Your site is currently configured to use only %s as its professional translation service.
pl: Twoja strona jest obecnie skonfigurowana do korzystania wyłącznie z %s, jako profesjonalnej usługi tłumaczenia.

en: Your site should be publicly accessible or the server should have access to the site.
pl: Twoja witryna powinna być publicznie dostępna lub serwer powinien mieć dostęp do witryny.

en: Your site was successfully disconnected from %1$s. Go to the translators tab to connect a new %1$s account or use a different translation service.
pl: Twoja witryna została pomyślnie odłączona od usługi %1$s. Przejdź do zakładki tłumaczy, aby przyłączyć nowe konto usługi %1$s lub skorzystać z innej usługi tłumaczeniowej.

en: Your site will not work as it should in this configuration
pl: Twoja strona nie będzie działać, jak należy z tą konfiguracją

en: Your translation service
pl: Twoja usługa tłumaczeniowa

en: Your translators
pl: Twoi tłumacze

en: Your translators should log-in to their accounts in this site and go to %sWPML->Translations%s. There, they will see the jobs that are waiting for them.
pl: Twoi tłumacze powinni zalogować się na swoje konta w tej witrynie i przejść do %sWPML->Tłumaczenia%s. Tam zobaczą oczekujące na nich zlecenia.

en: Your translators will receive notifications and use the %1$s page to translate the content that you've sent them.
pl: Twoi tłumacze otrzymają powiadomienia i użyją strony %1$s, aby przetłumaczyć przesłaną do nich zawartość.

en: account status
pl: stan konta

en: active and authenticated translation service
pl: aktywną i uwierzytelnioną usługę tłumaczenia

en: add documents to the basket
pl: dodać dokumenty do koszytka

en: and
pl: i

en: at least one translator
pl: co najmniej jednego tłumacza

en: automatically added %s
pl: automatycznie dodane %s

en: continue on the next page &raquo;
pl: kontynuuj na następnej stronie &raquo;

en: copy and overwrite all fields
pl: kopiowanie i zastępowanie wszystkich pól

en: copy to empty fields only
pl: kopiowanie wyłącznie do pustych pól

en: deadline: %1$s, late by %2$d days
pl: termin: %1$s, spóźnienie o %2$d dni

en: documentation
pl: dokumentacja

en: from
pl: z/od

en: go to the <a href="%s">Translation Dashboard</a>
pl: przejść do <a href="%s">Pulpitu tłumaczeń</a>

en: how to translate different parts of the site.
pl: jak tłumaczyć różne części witryny.

en: immediately
pl: natychmiast

en: in
pl: w/na

en: in %s document(s)
pl: w %s dokumentach

en: jobs fixed
pl: zlecenia naprawione

en: jobs migrated
pl: zleceń migrowano

en: needs update
pl: wymaga aktualizacji

en: never
pl: nigdy

en: none of your translation jobs have been completed
pl: żadne ze zleceń tłumaczenia nie zostało ukończone

en: of
pl: z

en: once a day
pl: raz dziennie

en: once a week
pl: raz w tygodniu

en: or
pl: lub

en: out of
pl: z

en: parent
pl: nadrzędny

en: pencil
pl: ołówek

en: send them for translation
pl: wysłać je do tłumaczenia

en: sent between
pl: wysłano pomiędzy

en: show %s items
pl: wyświetl elementy %s

en: show all %s items
pl: Wyświetl wszystkie elementy %s

en: show fields
pl: wyświetl pola

en: sort by
pl: sortuj wg

en: start translating
pl: rozpocznij tłumaczenie

en: successfully using translation services
pl: pomyślne korzystanie z usług tłumaczeniowych

en: then sort by
pl: następnie sortuj wg

en: to
pl: na

en: translated by
pl: przetłumaczone przez:

en: translated to
pl: przetłumaczono na

en: translation services that are integrated with WPML
pl: usługi tłumaczeniowe zintegrowane z WPML

en: translators
pl: tłumacze

en: try a translation service
pl: wypróbuj usługę tłumaczenia

en: with
pl: z

en: with deadline between
pl: z terminem pomiędzy
